Porcelanosa puiduefektiga plaat

Parkett või keraamiline plaat?

Puitpõrand on tänu oma looduslikule välimusele ja hubasusele muutunud aastatega ühe õige kodu tunnusmärgiks, ilma milleta ei kujutaks elutuba ette. Kahjuks vajab looduslik parkett hoolt ja ülalpidamist, mis võib muutuda tülikaks ja kulukaks.

Õnneks on viimaste aastatega märkimisväärselt arenenud keraamiliste plaatide tootmine, ning puidumitatsiooniga plaadid on muutunud äravahetamiseni sarnaseks päris puiduga. Lisaks pakub keraamiline plaat kõiki puitpõranda positiivseid külgi, olles seejuures vastupidav ning vajades minimaalset hoolt.

Miks peaksin valima puiduimitatsiooniga keraamilise plaadi üle loodusliku puidu?

1) Puiduimitatsiooniga plaadid on tõeliselt elutruud.

Plaatidele prinditakse ülidetailne puidu muster ning see muudetakse vastavalt looduslikule puidule ka reljeefseks. Selle tõttu on isegi käega katsudes raske aru saada, et tegemist ei ole päris puiduga. Kas oskad arvata, kummal pildil uudise päises on põrandal keraamiline plaat ja kummal parkett? Vastuse leiad uudise lõpust :).

2) Puiduimitatsiooniga plaadid on väga vastupidavad.

Nagu paljud koeraomanikud teavad, muutub looduslik parkett väga lihtsasti kriimuliseks. Samuti tooli laua alt välja tõmmates võib kergelt parketti kahjustada. Keraamilist plaati kriimustada on kordades raskem, mistõttu on paljud meie loomasõpradest klientidest just selle kasuks otsustanud.

3) Puiduimitatsiooniga plaadid ei määrdu.

Kas oled kunagi ajanud punast veini parketile? Siis tead, et see võib kiiresti jätta maha pleki, mille eemaldamine on tõeline peavalu. Keraamiliste plaatide puhul see pole probleemiks, igasuguse pleki saab lihtsalt lapiga eemaldada.

4) Puiduimitatsiooniga plaadid ei pleegi.

Võib-olla oled märganud, et päikeserohkemates kohtades on looduslik parkett muutunud heledamaks, kui seda ümbritsev parkett. See võib muutuda ajapikku inetuks ning rikkuda pinna ühtset ilmet.

Kuid nagu öeldakse, siis oma silm on kuningas, mistõttu kutsume teid oma salongi puiduimitatsiooniga plaatidega tutvuma, nii saate eelmainitud punktides ise veenduda. Meie tootevalikust leiab mitmeid puidutoone, mis sobivad nii seina kui ka põrandale.

Vaata meie puiduimitatsiooniga plaate SIIT ja Porcelanosa tutvustavat videot SIIT.

(Vastus: mõlemal pildil on keraamiline plaat)

Puiduefekt keraamiline plaat